Türkçe

English

Hakkımızda

Hakkımızda

Araltek Telekomünikasyon 2012 yılından bu yana Türkiye'nin çeşitli illerinde deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Telekomünikasyon sektöründe GSM baz istasyonları ,alt yapı kurulum, F/O kablo sistemleri montaj , devreye alma, kule montajları, enerji nakil hatları montajları ve elektronik ekipman montajları yüksek kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz baz istasyonu yer seçimi , RF planlama , optimizasyon , survey , baz istasyonu montaj, transmisyon montaj, drive test, devreye alma , kabul ve bakım hizmetlerini alanında uzman personelleri ile vermektedir.

Dİyarbakır Organize sanayi bölgesindeki fabrikamızda bütün GSM sarf malzemelerinin üretimini yapmaktayız.

Araltek Telekomünikasyon, bugün Diyarbakır Merkez olmak üzere Van ve Erzurum illerinde yönetim ofisleri ve depolarından oluşan toplam 10.000m2 kapalı alanda Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde toplam 25 İlimizde hizmet vermektedir.

Bakım montaj hizmetlerine uygun araç - ekipman kapasitesi ile ve iş sağlığı güvenliği kurallarını odak kabul eden tam donanımlı teknik personelleriyle hedefini büyüterek yoluna devam etmektedir.